X

درب ورودی استیل: جلوه ای مدرن در طراحی معماری

02144960961 ساعت تماس 9 صبح الی 20 عصر
درب ورودی استیل: جلوه ای مدرن در طراحی معماری

درب ورودی استیل: جلوه ای مدرن در طراحی معماری

آبنوس درب
آبنوس درب

درب ورودی  استیل یک انتخاب لوکس  برای ورودی ساختمان! همه ما می دانیم که درب ورودی ساختمان یکی از بخش های مهم هر منزلی به شمار می  رود و در معرض دید دیگران  قرار دارد. به همین علت انتخاب یک درب ورودی زیبا و مقاوم اهمیت زیادی دارد. درب ورودی استیل یک نمونه زیبا و مدرن برای ورودی ساختمان است.

بسیاری از افراد معمولا برای درب ورودی ساختمان از این مدل درب ها استفاده می کنند، زیرا در کنار ظاهر زیبا، طول عمر بالایی نیز دارند. با توجه به محبوبیت بالای درب ورودی استیل، ما تصمیم داریم در ادامه ویژگی های درب ورودی استیل برای ورودی ساختمان را به شما معرفی کنیم.

معرفی درب ورودی استیل

درب ورودی استیل برای ورودی ساختمان همانطور که از نامش پیداست، از استیل ساخته می شود. امروزه ورقه های استیل متعددی در با اندازه های مختلف در بازار موجود هستند. در آبنوس درب برای تولید این نوع درب ها، از ورقه های استیل 304 استفاده می شود. این ورقه ها استحکام بالایی داشته و در برابر زنگ زدگی مقاوم هستند. همچنین برای تولید درب های استیل از متریال های دیگری مانند میلگرد آهنی، یراق آلات مختلف و لوله استیل نیز استفاده می کنند.

با توجه به این که درب ورودی استیل در مقایسه با دیگر درب ها، ظاهری لوکس دارند، با قیمت بالاتری نیز عرضه می شوند. درب ورودی استیل تولید شده در آبنوس درب به صورت ضد سرقت تولید شده اند. این بدان معناست که قفل های تعبیه شده در این درب ها کاملا ایمن و ضد سرقت هستند. همچنین شما می توانید به دلخواه خود برای طراحی درب ورودی استیل از متریال های دیگر نظیر شیشه و چوب نیز استفاده کنید.

البته باید بدانید که این طراحی سفارشی موجب افزایش قیمت درب ورودی استیل نیز خواهد شد. معمولا برای تولید درب ورودی استیل شیشه های سکوریت و نشکن به کار می رود. این امر موجب شده تا شیشه ها به راحتی دچار آسیب و شکستگی نشوند. این شیشه ظاهر زیباتری نسبت به شیشه های معمولی نیز دارند. همچنین برای فضاهای امنیتی می توانید از شیشه های ضد گلوله را نیز برای طراحی این درب ها به کار ببرید.

کاربرد درب ورودی استیل

با توجه به طراحی خاص درب ورودی استیل، بسیاری از افراد با این سوال مواجه هستند که این نوع درب ها برای چه ورودی هایی مناسب هستند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که درب ورودی استیل قابل استفاده برای ورودی ساختمان های مختلف است. شما می توانید درب ورودی استیل را برای محیط های زیر مورد استفاده قرار دهید.

  • قابل نصب به عنوان درب ورودی آپارتمان ها
  • قابل نصب به عنوان درب مغازه و فروشگاه
  • قابل نصب به عنوان درب لابی واحدهای تجاری اداری و مسکونی
  • قابل نصب به عنوان درب ویلا و باغ
  • و غیره